Zafer Partili milletvekili adayı istifa etti: Kula minnet eylemem…

Balıkesir’de birinci sıra milletvekili adayı gösterilen Zafer Partisi eski il başkanı Suat Aydın, adaylıktan çekilerek istifa etti. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bizim derdimiz ülkemizden doğru söyleyip, arkada yanlış işler yapanlar ile yol yürümeyi kendime ar sayarım” ifadelerini kullandı.

AYDIN’IN AÇIKLAMASI

Aydın’ın açıklamasının tamamı şöyle: “Zafer Partisi ile çıktığım, ailemi, evladımı, işimi ihmal edip, vatan için çıkılan bu doğru ve haklı yolu yoldan çıkıp rantiye, şantiye hesapları yapanlar ile Hürrem Sultanlarla, Pargalı İbrahimlerle dolan Zafer Partisi’nden istifa ediyorum ve milletvekilliği adaylığımdan vazgeçiyorum. Ben onurumla yaşamayı, bozkurt gibi durmayı her şeyden önce tutarım. Bizim derdimiz ülkemizden doğru söyleyip, arkada yanlış işler yapanlar ile yol yürümeyi kendime ar sayarım. ‘Kula minnet eylemem rızkı veren Allah’tır’ sözünü dilden değil kalpten söylerim.”

Aydın, açıklamasının ardından Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile de partisinden istifa ettiğine ilişkin bir e-Devlet görseli paylaştı. Aydın, paylaşımında, “Zafer Partisi’nden an itibari ile istifa ettim. Vekil Balıkesir 1.sıra vekil Adaylığından feragat ettim” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*