2023’ün en popüler Netflix dizisi yeni sezonuyla geri dönüyor

Netflix’in büyük ilgi gören dizisi The Night Agent‘ın ikinci sezonu için çalışmalar başladı.

Chip dergisinin aktardığına göre, casus gerilimi The Night Agent geçen Mart ayında izleyiciyle buluştu ve 812 milyon saatlik izlenme süresine ulaşarak platformda 2023’ün en çok izlenen dizisi oldu. Night Agent’ın 1. sezonu, 98,2 milyon görüntülenmeyle de Netflix’in şimdiye kadar en çok izlenen 6. dizisi olmuş durumda. Netflix diziyi şu sözlerle tanıtmıştı: Bir acil durum hattına bakan dikkatli bir FBI ajanı, bir aramayı yanıtlar ve kendini Beyaz Saray’daki bir köstebekle ilişkili ölümcül bir komplonun içinde bulur.

Netflix, dizinin büyük ilgi görmesinin ardından ikinci sezon çalışmalarının başladığını resmen doğruladı. Yayın devi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “The Night Agent, 2. sezon prodüksiyonuna geri döndü!” dedi.

İkinci sezonda izleyiciyi neler bekliyor?

Gabriel Basso’nun FBI ajanı Peter Sutherland’ı canlandırdığı The Night Agent’ın ilk sezonu, beklenmedik bir telefon görüşmesinin ardından bir hükümet komplosunun içine sürüklenen düşük seviyeli bir FBI ajanının hikayesini anlatıyor.

Screen Rant’ın haberine göre Peter Sutherland’ın hikayesinin 2. sezonu, 1. sezondan önemli bir nedenle farklı. The Night Agent, Matthew Quirk’ün aynı adlı romanından uyarlanmıştı. Bu roman Peter karakterini tanıtırken, kitap dizinin ilk sezonundaki hikayenin ötesine geçmiyor. 2. sezonun bu yüzden özgün bir hikâye yaratması gerekecek. Bu yıl yayınlanacak 10 bölümlük ikinci sezonun ayrıntıları da şimdilik gizli tutuluyor.

2.sezon ne zaman yayınlanacak?

The Night Agent’ın yeni sezonunun konusunun yanı sıra yayın tarihi de şimdilik belirsiz, ancak Netflix’in bu yılın sonunda diziyi sunabileceği yorumları yapılıyor. Ancak Screent Rant’a göre The Night Agent 2. sezon şu anda 2025 yayın tarihi için planlanıyor

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx