Ünlü Bitcoin Sigortacısı Yatırımı Müjdeledi: İşte Yenilikler

Bitcoin (BTC) tutan ticari kuruluşları kapsayan bir sigorta şirketi olan AnchorWatch, dev devi fimalardan 3 milyon dolarlık fon topladığını bildirdi.

Bitcoin güvencesi için AnchorWatch Yenilikleri

Bu son yatırımla birlikte AnchorWatch, Trident Vault’u müşterilere sunmak ve poliçe satmaya başlamak için gerekli tüm düzenleyici ve sermaye gereksinimlerini tamamlayacak konuma gelecek. Ek olarak, bir dizi yetkin firmadan güvenlik denetimleri alarak Trident Vault’un kurumsal kullanım için güvenli ve uygulanabilir bir saklama çözümü olduğunu daha da pekiştirecek.

Trident Vault, ticari kullanım için özel olarak tasarlanmış ilk Bitcoin kasasıdır. Uzaktan çalışan ekipler için dağıtık iş akışlarına entegrasyon sağlar. Ayrıca, kurumsal Bitcoin saklama için anahtar sahibi üstünlüğü ve zaman kilitli harcama şartları getirir. Böylece uyumu ve yönetimi Blockchain içine taşır.

AnchorWatch CEO’su Robert Hamilton, “Bitcoin sahipleri hala kendi kendine saklama ile üçüncü taraf tek sahipli saklama arasında ikili bir seçimle karşı karşıya,” dedi. AnchorWatch, beraberlik varlığını sahip olmayı ve tutmayı pratik, güvenli, kolay ve güvenli hale getirir.

AnchorWatch’ın sunduğu üstün ortak saklama

AnchorWatch, Trident Vault sayesinde anahtarları azınlıkta tutar. Ayrıca, protokol seviyesinde yönetim ve uyumu benimseyerek desteklenen saklamayı mümkün kılar. Trident Vault, teknolojisine uygun bir yöntemle Bitcoin’in saklanmasına olanak tanır.

Ayrıca, AnchorWatch, Trident Vault içinde Bitcoin için düzenli mülk sigortası gömülmüştür. Bu da varlıkların düzenli ve teminatlı mülk sigortası aracılığıyla felaket durumunda sigortalı olduğunu garanti eder.

Basın açıklamaları

Ten31’in Yönetici Ortağı Jonathan Kirkwood, açıklamalarında Bitcoin ve şirket hakkında şunları kaydetti:

AnchorWatch, bitcoin’in programlanabilir para potansiyelini ilerletmek için teknik altyapıyı ve Bitcoin’in ticari kurumlar aracılığıyla tutulması için geçerli hukuki/mali altyapıyı inşa ediyor.

AnchorWatch, aile güvenlikleri, fonlar, emeklilikler, aile ve çok aileli ofisler, BTC madencileri ve madencilik havuzları ve Bitcoin tutan diğer tüm işletmelere hizmet vermektedir. Trident Vault, özellikle miras ve miras planlama amaçları için uygundur. AnchorWatch ayıca, Bitcoin için özel sigorta ürünleri ve teknolojileri inşa eden bir sigorta sağlayıcısıdır. Ten31 ise Bitcoin ekosisteminde altyapı ve teknoloji inşa eden şirketlere yatırım yapan öncü bir platformdur.

AnchorWatch hakkında

AnchorWatch, özellikle Bitcoin sahiplerine yönelik özgün sigorta hizmetleri sunmaktadır. Amerika’da faaliyet gösteren bu firma, Trident Vault adında yazılım ile saklama çözümü sunmaktadır. Bu teknoloji, Bitcoin sahiplerine, yüksek kaliteli sigorta ile desteklenen bir güvence sağlıyor. AnchorWatch, sektördeki en yenilikçi şirketlerden biri olarak kabul edilmektedir. Kriptokoin.com olarak günün öne çıkan diğer yatırım haberlerine bu yazıda yer verdik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx