Yeni Samsung Ürünlerinin Renk Seçenekleri Sızdırıldı

Samsung’un yakında çıkacak olan tüm cihazları sızdırıldı. Yeni bir rapor, beş Galaxy cihazının tüm renklerinin ipuçlarını verdi. Samsung’un yaklaşan cihazlarından bazıları için özel renkli versiyonlar çıkardığı biliniyor.

Buliga David Cristian’dan gelen bir ipucuna göre Galaxy Z Fold 5 üç renkte (Krem, Elmas ve Silüet Siyahı) ve üç internet üzerinden satışa özel renkte satışa sunulacak: Mavi, Mercan ve Platin. Galaxy Z Fold 5’in elmas renkli varyantı daha önce sızdırılan görüntüde görülüyor.


Elmas rengi Galaxy Z Fold 5

Galaxy Z Flip 5 daha çok moda odaklı olduğu için Galaxy Z Fold 5’ten daha fazla renkte piyasaya sürülebilir. İddialara göre cihaz sekiz farklı renkte satışa sunulacak: Mavi, Krem, Mercan, Elmas, Grafit, Puslu Yeşil, Platin ve Sarı. Ancak Mavi, Platin ve Sarı versiyonlar Samsung.com üzerinden satışa özel olabilir.

Galaxy Watch 6’nın üç renkte satışa sunulacağı bildiriliyor: Krem, Elmas ve Grafit, Galaxy Watch 6 Classic ise iki renkte piyasaya sürülebilir: Siyah ve Platin (veya gümüş). Galaxy Tab S9’un ise sadece iki renkte satışa sunulacağı bildiriliyor: Krem ve Grafit.


Galaxy Watch 6 Renkleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*