Feyza Altun Kendisine Hakaretler Savuran Fake Hesapla Konuşmasını Paylaştı: “Sizce Polatgillerden Kim?”

Kara para akladıkları iddialarıyla Türkiye gündeminden düşmeyen, mal varlıklarına el konan Dilan ve Engin Polat’ın dört ayrı suçtan açılan soruşturmasını ilk günden beri takip eden avukat Feyza Altun, tehdit mesajları aldı. Aileden birinin kendisine fake hesaptan ulaştığını düşünen Altun, konuşmaları paylaştı.

Uzun zamandır lüks yaşantılarını herkesin gözüne sokarak yaşayan Dilan ve Engin Polat çifti hem büyük bir hayran kitlesi elde etti hem de zaman içerisinde sürekli maddiyat odaklı paylaşımları yüzünden insanların gözüne batmaya başladı.

Neler görmedik neler! Havalara saçılan, saça bigudi yapılan, çuvaldan çıkarılan dolarlar, lüks arabalar, “görgüsüz” olarak nitelendirilen binlerce paylaşım ve detay…

Olayların iyice karışmasına ve Türkiye gündemine oturmasına sebep olan ise Dilan Polat’ın katıldığı programda sarf ettiği cümlelerdi hatta. “Altın tozu olmadan kahve içemem”, “Günlük 750 bin TL alışverişe ayırırım” gibi açıklamalarda bulunan Dilan Polat, o günden sonra tüm okları kendi üzerine çekmeyi başardı.

Kısa sürede yaşadıkları büyük ve enteresan yükseliş sorgulanmaya başlanan Dilan Polat ve Engin Polat, önce Kara para aklama, vergi kaçırma gibi ciddi ithamlarla birçok isim tarafından suçlandı.

Ardından çift MASAK’ın radarına takıldı ve şu an haklarında dört ayrı suçtan soruşturma yürütülüyor. Aynı zamanda yurt dışına çıkış yasakları var ve tüm mal varlıklarına da el konuldu.

‘Her şey nasıl tepetaklak olabilir?’ diye düşünüyorsanız, işte tam olarak böyle diyebiliriz!

Ortalık o kadar karıştı ki her gün Dilan ve Engin Polat çifti hakkında yeni şeyler öğreniyor, yeni iddialara tanıklık ediyoruz. Sık sık gündem olan şeylerden biri de ilk günden bu yana soruşturmanın takipçisi olan ve Twitter’daki (X) sohbet odalarında durumu uzun uzadıya konuşan avukat Feyza Altun’un paylaşımları oluyor.

Geçtiğimiz saatlerde, Feyza Altun arka arkaya yeni paylaşımlar yaptı. Bir fake hesaptan aldığı hakaret dolu tehdit mesajlarını paylaşan Feyza Altun, önce iki ekran görüntüsü paylaştı.

?

?

Ardından, takipçilerine “Sizce Polatgil ailesinden kim? Tetikçilerinizi çekin. Şu hesabı kim bulur bana?” çağrısında bulundu.

Ayrıca, sadece ailenin bildiği bir şey söyledikten sonra kendisiyle konuşan kişinin çıldırdığını belirten Feyza Altun, “Kesinlikle aileden biri. Sadece ailenin bildiği bi bilgi yazdım delirdi @EnginPolat88 @dilannpolatt şu köpeği çekin üzerimden. Yoksa artık etik değerlerimi bırakırım kimse beni ve ailemi tehdit edemez! Haddinizi bilin” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx